Renditingimused

Vajalikud dokumendid

Rendilepingu sõlmimiseks tuleb rentnikul esitada isikut tõendav dokument (pass või ID-kaart) ning kehtiv juhiluba. Matkaauto rentimiseks peab rentnik olema vähemalt 21-aastane ning omama vähemalt 3-aastast B-kategooria juhistaaži. Juriidilise isiku puhul sõlmib ja allkirjastab rendilepingu juhatuse liige või selleks volitatud isik.

fountain pen, note, notebook
calendar, book, 2018

Broneerimine

Matkaauto broneerimistasu on 250 EUR.

Broneerimise kinnitamiseks loeme broneerimistasu laekumist MatkaleAutoga OÜ arveldusarvele vastavasisulise arve alusel.

Broneerimistasu ei tagastata vaid jäetakse MatkaleAutoga OÜ arvele rendi tagatisrahaks deposiiti. Broneerimistasu tagastatakse peale renti kui rendifirmal puuduvad rentnikule rahalised nõuded või pretensioonid. Broneeringu kliendipoolsel tühistamisel vastutab klient broneerimistasu ulatuses ning broneerimistasu ei tagastata.

rendihind

Rendihind sisaldab õlide, hoolduse, kohustusliku liikluskindlustuse ja täiskasko kindlustuse maksumust. Rendihind ei sisalda autokütuse maksumust. Päeva hind kehtib 24-le tunnile alates rendihetkest.

Mobilvetta Kea I86 juuni, juuli, august hinnakiri
dirt road, mountains, sunset

Sõiduki üleandmine ja tagastamine, rendiperiood

Rendiperiood algab esimesel rendipäeval alates kell 14:00 ning lõppeb rendiperioodi lõpp-päeval hiljemalt kell 11:00, kui poolte vahel ei ole kokkulepitud teisiti.

Kui matkaauto tagastatakse rohkem kui 1 tund hiljem eelnevalt kokkulepitud ajast, on Rendileandjal õigus rendisummale lisada täiendavalt ühe rendipäeva tasu.

Kui Rentnik hilineb sõiduki tagastamisega rohkem kui ühe päeva, siis on Rendileandjal õigus nõuda hilinetud päevade eest topeltrenti.